De Spartaan 2015 een overzicht

Beste Vrienden Sportfietsers van waar dan ook, gisteren 26 juli 2015 begonnen de renners aan de laatste 'pro forma' rit van de Tour. Zij hadden van alles uitgespookt: waren naar Neeltje Jans geknald (voor het juiste verhaal van Neeltje Jans, de godin Nehelannia: klik hier ), hadden over kasseien gedokkerd, hadden een nooit eerder geziene 'Salto Mortale' met een grote groep uitgevoerd, ze waren de Muur van Hoei, maar ook die van Bretagne opgevlogen, reden over de Pyreeën en de Alpen - kortom: pure fun! Maar ... de Spartanen, zaten die dan stil? Waren zij kruiswoordraadsels aan het invullen? Nee hoor, zij gingen er even heftig tegenaan: ze reden grote ritten naar de Zeelandbrug zowel de 34 als wat later de 30, ze reden een ladiesrit, ze reden hier hun trainingsritten (wat erop neerkomt dat de Spartanen haast alle dagen in de weer zijn) ze rijden ook 's avonds en bij bevriende clubs, ze genieten van een BBQ, maar rijden net zo goed hun wekelijkse rit. Na de rit is het verzamelen geblazen bij MFC De Biezen om samen ervaringen uit te delen of gewoon wat plezier te maken. De Putse smaakmakers de gebroeders Janssen (tevens sponsor van de club meubelen Bob Janssen) zijn altijd van de partij, onze voorzitter en belangrijke sponsor Mark Guns ontbreekt ook niet vaak op het appél en Gert Beyers rijdt dan met de 27 dan weer met de 30 waar hij altijd zorgt voor technische bijstand t(ook hij is sponsor van onze club, zijn winkel van elektro tref je bij het binnenkomen van Putte), we vergeten uiteraard niet ons lid par ecxellence tourwinnaar Jan Janssen die al 40 jaar (net als Mark Guns) present tekent, firma Jan Janssen sponsort al jaren onze club, maar vergeet niet de Fonne Mees enz. Wij hebben, dat is geweten, zes groepen: een 34, 30, 27, 25, 23 en de damesgroep de 20) daardoor kunnen de Spartanen kiezen wij wie ze willen fietsen. Zij mogen wisselen naar hartelust en dat doen sommigen al regelmatig. Nog tevelen houden vast aan 'hun' groep terwiijl zij lid zijn van 'hun' club en dat is De Spartaan waar je lekker kan kiezen en behoort tot iedere groep: enfin als je kan volgen! Zo zie je maar hoe verbonden onze fietsclub is, en die verbondenheid wordt alsmaar groter. (RS)

terug naar startpagina: klik hier